štvrtok 14. februára 2013

ONA,ONO

 STÁLE SOM SI HOVORILA, ŽE KEĎ BUDEM MATKOU JA, URČITE NEBUDEM DÁVAŤ NEUSTÁLE NA SOCIÁLNE SIETE FOTKY SVOJHO DIEŤAŤA ASI KAŽDÝ TRETÍ DEŇ. BOHUŽIAL, NESTALO SA. MYSLÍM SI, ŽE TO JE JEDNAK ZAPRÍČINENÉ TÝM, ŽE JE ŽENA NA MATERSKEJ, ALE AJ TÝM, AKO JE FASCINOVANÁ KAŽDÝM MINIATÚRNYM ÚSPECHOM SVOJHO KRPCA. 

Like a mother I°m absolutely obsessed with my boy, Little L. I shoot champagne always when he proof  something. (for big world unimportant) .


MOMENTÁLNE ČÍTAM SPOVEĎ ŠIALENEJ MATKY, ZA ČO SOM BOLA MOJOU MAMOU OZNAČENÁ AKO TRÁPNA, ZJAVNE SI MYSLÍ, ŽE SOM SA TÝM ZARADILA DO NEJAKEJ SKUPINY ZÚFALÝCH MATIEK. PODLA MŇA JE ALE PRIRODZENÉ ČÍTAŤ TEMATICKÉ KNIHY :) ČLOVEK JE POTOM VIAC VTIAHNUTÝ DO DEJA, A POVIEM VÁM, AK STE NA MATERSKEJ, ROZHODNE SI TÚ KNIHU KÚPTE! PRIKLADÁM ZOPÁR PASÁŽÍ Z KNIHY. MIMOCHODOM JU NAPÍSALA BLOGERKA, KTOREJ BLOG SI VIETE POZRIEŤ TU 

"KEĎ SOM SI ZALIALA KÁVU, ZISTILA SOM, ŽE NEMÁME MLIEKO. POUŽILA SOM SVOJE VLASTNÉ, NEBOLO TO TAKÉ ZLÉ." :D

"PRVORODIČKY JE MOŽNÉ IDENTIFIKOVAŤ NA PRVÝ POHĽAD. SÚ OMÁMENÉ, IGNORUJÚ ZVRATKY NA ICH ĽAVOM RAMENE...MAJÚ KRUHY POD OČAMI A UPOKOJUJÚ SA NEUSTÁLYM KOLÍSANÍM."  JA SOM V RUKÁCH KOLÍSALA AJ KNIHU, KTORÚ SOM ČÍTALA A PRI AKEJKOĽVEK ČINNOSTI SOM SI POSPEVOVALA DETSKÉ USPÁVANKY. MOJOU ĎALŠOU ZÁVISLOSŤOU V TÝCHTO DŇOCH JE MOJA MINIATÚRNA OKENNÁ BYLINKOVÁ ZÁHRADKA, KTORÚ SOM DOSTALA OD MôJHO SKVELÉHO CHLAPA. NIE JE NIČ LEPŠIE AKO SI UROBIŤ ČAJÍK Z ČERSTVEJ MäTY, PRIHODIŤ TYMIÁN DO MARINÁDY, ALEBO UROBIŤ ČERSTVÉ BYLINKOVÉ MASLO, MŇAMKA. (JE TO TRÁPNE, NA TEJ GRAFIKE DOLE MÁM GRAMATICKÚ CHYBU, TAK SI TO NEVŠÍMAJTE, VĎAKA). NA FOTKE MARINÁDA Z TYMIÁNU, FAREBNÉHO KORENIA, OLIVOVÉHO OLEJA A HRUBOZRNEJ SOLI. 

I°m excited of my little herbal window garden, the gift from my guy. The best thing on the world - fresh mint tea or herbal butter from fresh ingredients. Yummy. KEĎŽE JE UŽ TOHO VALENTÍNA, PRIKLADÁM FOTKY MOJEJ MALEJ LÁSKY ;) A NEJAKÉ TIE STYLISH KIDS, KTORÉ SOM NAŠLA KADE-TADE NA INTERNETE.
AKO PODMAZ MGMT-KIDSKUK, OBJAVILA SOM AJ SKVELÚ HRU, KTORÚ SA CHYSTÁM ZADOVÁŽIŤ, AŽ BUDE MAŤ LEO DVA ROKY.

P.S.: AKÝ JE VÁŠ VALENTÍN?
P.S2: VIEM, ŽE UŽ SA S TÝM OPAKUJEM, ALE AK JE VÁM MôJ BLOG SYMPATICKÝ, NASLEDUJTE MA PROSÍM, PODPORUJE TO MOJU TVORIVOSŤ. VĎAKA.

2 komentáre: